Partneri

"Auto Union", SIA, Autoserviss

AUDI,VW profesionāls autoserviss, elektronikas diagnostika,Piekares diagnostika, remonts, Eļļas un filtru maiņa, Izpūtēja maiņa, remonts, Ģeneratora diagnostika, remonts, Lukturu regulēšana, Riepu maiņa, balansēšana, Bremzes: diagnostika, remonts, Sajūga remonts.

SIA "Allpari"

  • Automobiļu transportēšana
   • Tehniskā palīdzība uz ceļa
    • Jebkurā laikā, jebkurā vietā
     • Jebkuru auto, moto, celtniecības tehniku vai citas nestandartas kravas
      • Profesionāli un droši
       • Pilnīga vai daļējā uzkraušana līdz 5t
        • Iespējāma uzkraušana ar manipulatoru
         • Automobiļu utilizācija ar CSDD sertifikāta izsniegšanu
         • Autoserviss

         Sia Moller Auto

         Regulāras automobiļa apkopes un uzturēšana tehniskā kārtībā ir būtiskas, lai braukšana ar Jūsu automobili būtu droša un saglabātos tā vērtība. Gadījumā, ja Jūs izmantojat Møller Auto servisa pakalpojumus, Jūs varat neuztraukties par to kvalitāti arī tādos gadījumos, kad nepieciešams lielāks remonts.

         SIA "TMB MOTORS"

         SIA "TMB MOTORS" ir viens no vadošajiem transporta uzņēmumiem Latvijā, kas veiksmīgi nodrošina savus pakalpojumus vietējā kravu pārvadājumu tirgū kopš 2004.gada.
         Galvenā SIA "TMB MOTORS" darbības joma - kravu pārvadājumi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un tuvajām ārvalstīm; autoparka pārvaldība, uzņemoties visas izmaksas attiecībā uz sertifikāciju, tehnisko apkopi, apkalpošanu un transportlīdzekļu remontu, kā arī visus pienākumus un izmaksas, kas saistīti ar personāla atlasi.Papildus SIA "TMB MOTORS" nodrošina mūsdienīgu remontdarbnīcu kravas automobiļiem, diennakts kravas auto evakuāciju, kā arī diennakts palīdzību uz ceļa.

         Sia SOS atslēgu un durvju serviss

         Durvju Atvēršana Durvju atvēršana Remonts, regulēšana

         Seifu atvēršana

         Remonts, pārkodēšana, atslēga pēc slēdzenes

         Slēdzenes Atslēgas Maiņa

         Durvju Remonts Logu un durvju pasargāšana pret ielaušanos

         Auto atvēršana

         Atbloķēšana, Čip-atslēgas

         Domofoni Video novērošana.

         Domofoni Uzstādīšana, remonts

         Durvju apdare un siltināšana

         Liela materiālu izvēle

         Čip atslēgas domofoniem

         Elektroniskās atslēgas izgatavošana

         SIA LAMEDĪ

         Kvalitatīvs Autoserviss par pieņemamu cenu .Autoremonts,Autokrasošana,Autodiagnostika,Rezerves daļas,Automašīnu noma .

         SIA ALFA MOTORS

         Autosalonā tiek piedāvātas  mazlietotas, augstas kvalitātes dažādu marku automašīnas. Automašīnas tiek iepirktas lielākajos autocentros un mazlietotu automašīnu izsolēs Eiropā. Mūsu īpašie sadarbības partneri ir SAAB un VOLVO izplatītāji Vācijā. Automašīnu kvalitāti garantē rūpīga sadarbības partneru izvēle.

         WESS Select

         Jaunais, izsmalcinātais WESS Select salons ir būvēts 2007.gadā bauhaus stilā, tas atbilst jaunākajiem BMW arhitektūras un dizaina standartiem un atzīts par vienu no modernākajiem Eiropā. Salona ekspozīcijā iespējams izvietot līdz pat 15 automobiļu, bet autoservisā ierīkotas 17 automobiļu remonta vietas.

         Ar 2013.gada 1.oktobri WESS Select ir kļuvis par autorizētu BMW Servisu Latvijā. Nodrošinot visaugstākajiem standartiem atbilstošus servisa pakalpojumus un individuālu pieeju katram klientam, WESS Select definē jaunu apkalpošanas kvalitāti. Uzņēmums WESS Select klientu ērtībām piedāvā plašu pakalpojumu spektru, tai skaitā mazlietotu BMW automobiļu tirdzniecību, Trade-in pakalpojumus, automobiļu kreditēšanas un līzinga pakalpojumus, papildaprīkojuma uzstādīšanu, BMW oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, kā arī automazgātavas un pulēšanas pakalpojumus. WESS Selectapmeklētājiem tiek piedāvāta plaša bezmaksas autostāvvieta, bet autoservisa klientiem ierīkota ērta atpūtas zona, kā arī pieejams internets un bezmaksas Wi-Fi.

         SIA "Inchcape BM Auto"

         Inchcape BM Auto ir BMW automašīnu un motociklu, kā arī Mini automašīnu pilnvarotais pārstāvis Latvijā, un tādēļ mūsu misija ir palīdzēt saviem esošajiem un nākamajiem klientiem arvien pilnīgāk atklāt BMW un Mini sniegtās iespējas un sniegt viņiem pastāvīgu atbalstu šo iespēju izbaudīšanā. Katra pārdotā automašīna vai motocikls, aksesuārs vai papildaprīkojums, katrs servisa apmeklējums nav tikai darījums starp uzņēmumu un pircēju, tā ir uzticības un kopējas aizrautības saite. Ikviens mūsu klients līdz ar auto vai motocikla atslēgām ir ieguvis sev uzticamu draugu, kurš savu lojalitāti nemēra iegādātā motora tilpumā vai apmaksas termiņā.

         SIA Bavaria Paint

         Profesionāla auto krāsošana ir māksla, kas prasa prasmīgas meistara rokas.  Virsbūves krāsošana nozīmē veselu darbības kompleksu, kas jāveic  lai pienacīgi atjaunot rūpnīcas krāsu, ieskaitot grunts slāni, pildmateriālu, krāsu un laku. Visu tehnoloģiju ievērošana katrā darbā posmā ir atslēga kvalitatīvai nokrāsošanai uz ilgiem gadiem. Mēs veicam gan lokālo gan pilno  auto virsbūves krāsošanu, un veicam virsbūves remontu jebkādas sarežģītības pakāpes.                                                                                                                                                                                                                                                                                        

          Mūsu Autocentrs piedāvā :

         • Jebkuras sarežģītības krāsošanas darbi
         • Automašīnu lokālā krāsošana
         • Pilna auto krāsošana
         • Jebkuras markas automašīnu krāsošana
         • Profesionālie krāsotāji ar lielu darba pieredzi
         • Tikai labākie lakkrāsu materiāli
         • Augstas kvalitātes krāsošanas iekārtas
         • Operatīva darba izpilde
         • Augstas kvalitātes garantija
         • Veicam jebkuras sarežģītības virsbūves darbus
         • Remonts pēc apdrošināšanas pieprasījuma

          

         SIA Bavaria Auto

         Autocentrs BAVARIA AUTO piedāvā pilnu pakalpojuma spektru servisam, diagnostikai, vieglo un apvidus BMW markas automobiļu remontam.
         Pie mums strādā augsti kvalificēti meisteri, kuriem ir pieredze darbā ar BMW vairak nekā 10 gadus.
         Uzticot mums savu auto, Jūs varat būt pārliecināti par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.
         Mēs izmantojam modernu aprikojumu un specinstrumentus, kas ļauj veikt diagnostiku un jebkura veida remontu.

         Sia JAPPS

         Nododot nolietoto transportlīdzekļi mūsu auto kapsētā, Jūs bez maksas saņemsiet oficiālu likvidācijas sertifikātu, un viena mēneša laikā Jūsu auto tiks noņemts no uzskaites CSDD. Tādejādi Jūs nodrošināsities pret nelikumīgu sava vecā auto vai tā reģistrācijas numura izmantošanu.

         Sia AUTOFAVORĪTS

         Uzņēmums SIA “Autofavorīts” ir dibināts 1994. gada oktobrī Rīgā. Šodien SIA “Autofavorīts” ir viens no vadošajiem autodetaļu vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem Latvijā. “Autofavorīts” ir izveidojis arī plašu autocentru tīklu, kas saviem klientiem piedāvā augsti kvalificētu autoservisa meistaru pakalpojumus. Vēlamies informēt, ka mūsu uzņēmums ir sagatavots gan pieredzes, gan tehniskā, gan arī rezerves daļu sortimenta nodrošinājuma ziņā.